Навісні мульчери

Наш широкий асортимент лісових мульчерів можна використовувати для самих різних цілей. Але в чому різниця в порівнянні зі звичайними методами і які переваги?
Наприклад, ручна робота часто є альтернативою нашої продукції. Бульдозери та екскаватори часто використовуються для розчищення територій.

У всіх цих методів є дві повторювальні причини, які ясно демонструють переваги мульчування.

  • Мульчування відбувається швидше і економічніше

  • Мульчування набагато екологічніше

Зокрема, при економічному порівнянні мульчування часто може замінювати процес, який складається з декількох етапів. Мульчування  це очищення та видалення насаджень будь-якого типу (дерева, кущи, пні) за одну операцію, в іншому випадку потрібна була б машина або кілька робочих для валки насаджень, збирання, видалення та остаточної утилізації матеріалу.

Крім того, мульчування не тільки видаляє рослинність, а й повертає її в екосистему в зруйнованому вигляді. Це означає, що зменшена біомаса рівномірно розподіляється в грунті. В результаті грунт не пересихає після видалення рослинності. У процесі природного біологічного розкладання також утворюється шар гумусу, який переноситься в грунт мікроорганізмами і робить її більш родючою.

Чому ми особливо цінуємо певні речі.

З метою подальшої підтримки екологічних міркувань і забезпечення максимальної віддачі від навколишнього середовища і наших клієнтів, ми гарантуємо, що наші продукти мають довгий термін служби і максимальну ефективність.

 

Вся техніка

Зв'яжиться з нами

Контактний телефон: +38 098-400-63-01

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 6, 120


© AXE-GROUP UKRAINE 2021