Ротоватори

Ротоватори PRINOTH AHWI створюють кращі умови для нових насаджень навіть в складних грунтах. За один крок відбувається зменшення кількості кореневищ і деревинних відходів, розпушення грунту і обробка органічного матеріалу.

При обробці лісових, сільськогосподарських або інфраструктурних територій використання ротоваторів PRINOTH має значні переваги. Наприклад, під час розчищення або повторної культивації плантацій вони часто можуть допомогти уникнути трудомісткого машинного видалення  пнів та кореневої системи. Подрібнений матеріал з деревенних відходів і пнів змішується з грунтом і повторно вводиться в природний цикл. Це створює пухкий, однорідний і поживний грунт - по суті, це найбільш природний, стійкий і економічний метод добрива.

Грунт можна обробляти і рихлити на глибину до 50 см, в залежності від машини.

Справді, практично відсутні будь-які істотні альтернативи, які надають подібний благотворний вплив на навколишнє середовище. Традиційний метод полягає в тому, щоб вирвати пні екскаваторами або бульдозерами, що серйозно пошкоджує структуру ґрунту і, як і раніше, вимагає видалення пнів. Залежно від регіону вони або закопуються, або спалюються, що завдає додаткової шкоди навколишньому середовищу в порівнянні з екологічно чистим ротоватором.

Вся техніка

Зв'яжиться з нами

Контактний телефон: +38 098-400-63-01

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 6, 120


© AXE-GROUP UKRAINE 2021